צניחה חופשית | מצנח רחיפה | טרקטורון מעופף קופון | יורם 052-244-3796

מצנח מאפיין את ספורט הרחיפה :

א. מצנח רחיפה - המצנח מרחף בזכות זרם אוויר עולה , בחודשי הקיץ ניתן לצפות במצנחי רחיפה באזור נתניה, ארסוף, שפיים אין צורך במנוע והטייס מרחף בזכות זרם האוויר המגיע מהים פוגע ברכס ועולה למעלה (הרוחות בקיץ מתאפיינות בעוצמה של 20 - 30 קמ"ש בכיוונים דרום מערב/צפון מערב (רק בחודשי הקיץ)

ב. מצנח רחיפה עם מנוע - המנוע מבטל את הצורך בזרמי אוויר עולים (תרמיקות) ולמעשה המנוע יוצר את הדחף שבזכותו יש זרימת אוויר על הכנף וגורמת לעילוי. מצנח רחיפה ממונע ניתן לטוס בחוף ראשון לציון בחבילות טיסה של 15/30/45 דקות לכיוון נמל יפו תל אביב. 


ג. טרקטורון מעופף בקאי - מצנח עם מנוע וגלגלי עזר, ההמראה מתבצעת לאורך מסלול באורך 30 מטר, הציוד מורכב ויקר יותר , הרחיפה לא תלויה ברוח ולמעשה עדיפה רוח 0. חבילות טיסה ניתן להזמין במרכז/צפון הארץ.

ד. צניחה חופשית - צניחה חופשית מתבצעת כל השנה בכל הארץ : בצפון בחוף הבונים , בדרום בשדה תימן ובים המלח במצדה . הצניחה החופשית מתבצעת עם מדריך מגובה 4 ק"מ, הצניחה  במהירות 200 קמ"ש ובגובה 2 ק"מ פותח המדריך את המצנח ומרחפים לקרקע, הנחיתה רכה ובקרבת אזור ההמראה. צניחה חופשית זוגית ניתן לבצע מגיל 10 בליווי הורים.

מצנח רחיפה קופון


             הקש/י על התמונה למבצעים
סירטון נחיתה במצנח רחיפה חוף ראשון לציון